Počasí

Ski klub RD Rýmařov, Vzduch
Teplota vzduchuMěsto Rýmařov, Vzduch
Teplota vzduchu8.1 °C
| Oblast | Jeseníky (MS), Jeseníky (MS) |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 251
Identifikátor tohoto měřidla: 251
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 04:40 | 8.1 °C |
| 26.5.2026 v 04:35 | 8.1 °C |
| 26.5.2026 v 04:30 | 8.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:25 | 8.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:20 | 8.2 °C |
| 26.5.2026 v 04:15 | 8.3 °C |
| 26.5.2026 v 04:10 | 8.3 °C |
| 26.5.2026 v 04:05 | 8.3 °C |
| 26.5.2026 v 04:00 | 8.3 °C |
| 26.5.2026 v 03:55 | 8.4 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.1 °C |
| Maximum | 10.0 °C |
| Průměr | 8.7 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.1 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 19.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.5 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.3 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

