Počasí

Město Hořice, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve městě Hořice24.4 °C
| Oblast | Královéhradecký kraj |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 406
Identifikátor tohoto měřidla: 406
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 11:30 | 24.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 24.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 24.7 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 24.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 23.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:05 | 24.1 °C |
| 20.5.2026 v 11:00 | 24.5 °C |
| 20.5.2026 v 10:55 | 24.4 °C |
| 20.5.2026 v 10:50 | 23.9 °C |
| 20.5.2026 v 10:45 | 23.8 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.7 °C |
| Maximum | 24.7 °C |
| Průměr | 14.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.7 °C |
| Maximum | 25.9 °C |
| Průměr | 14.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 30.4 °C |
| Průměr | 14.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.7 °C |
| Maximum | 30.4 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí