Počasí

Město Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu Fotbl.klub v Bystřici pod Hostýnem.Fotbalový klub Bystřice pod Hostýnem, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu Fotbl.klub v Bystřici pod Hostýnem.17.3 °C
| Oblast | Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem, Zlínský kraj, Hostýnské hory, Bystřice p. Hostýnem |
| GPS | 49°24'33.27"N, 17°41'5.19"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 459
Identifikátor tohoto měřidla: 459
Kamera v okolí
Fotbalový stadión, Kelčský Javorník
Pohled přes fotbalový stadión v Bystřici pod Hostýnem směrem na východ na Kelčský Javorník.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 12:25 | 17.3 °C |
| 5.4.2026 v 12:20 | 17.2 °C |
| 5.4.2026 v 12:15 | 17.1 °C |
| 5.4.2026 v 12:10 | 16.9 °C |
| 5.4.2026 v 12:05 | 16.8 °C |
| 5.4.2026 v 12:00 | 16.7 °C |
| 5.4.2026 v 11:55 | 16.7 °C |
| 5.4.2026 v 11:50 | 16.6 °C |
| 5.4.2026 v 11:45 | 16.4 °C |
| 5.4.2026 v 11:40 | 16.0 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.9 °C |
| Maximum | 17.3 °C |
| Průměr | 8.9 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.3 °C |
| Maximum | 17.3 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.3 °C |
| Maximum | 17.3 °C |
| Průměr | 8.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.4 °C |
| Maximum | 18.0 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Fotbalový stadión, Kelčský Javorník
Pohled přes fotbalový stadión v Bystřici pod Hostýnem směrem na východ na Kelčský Javorník.
Měřidla v okolí




