Počasí

Koupaliště Rusava, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na kouplaišti Rusava10 °C
| Oblast | Rusava |
| GPS | 49°20'28.59"N; 17°41'20.82"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 48
Identifikátor tohoto měřidla: 48
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.5.2026 v 00:00 | 10.0 °C |
| 29.5.2026 v 23:55 | 10.0 °C |
| 29.5.2026 v 23:50 | 10.1 °C |
| 29.5.2026 v 23:45 | 10.1 °C |
| 29.5.2026 v 23:40 | 10.1 °C |
| 29.5.2026 v 23:35 | 10.3 °C |
| 29.5.2026 v 23:30 | 10.3 °C |
| 29.5.2026 v 23:25 | 10.5 °C |
| 29.5.2026 v 23:20 | 11.0 °C |
| 29.5.2026 v 23:15 | 10.9 °C |
Statistiky údajů
| 30.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.0 °C |
| Maximum | 10.0 °C |
| Průměr | 10.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.8 °C |
| Maximum | 38.9 °C |
| Průměr | 20.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 38.9 °C |
| Průměr | 15.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.9 °C |
| Maximum | 38.9 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
Sobota – 30.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
