Počasí

Skiareál Karolinka , Teplota vzduchu dole
Teplota vzduchu ve spodní části sjezdovky, Karolinka10.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'54.08"N; 18°15'14.68"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 31
Identifikátor tohoto měřidla: 31
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 4.4.2026 v 11:45 | 10.2 °C |
| 4.4.2026 v 11:40 | 10.3 °C |
| 4.4.2026 v 11:35 | 10.0 °C |
| 4.4.2026 v 11:30 | 10.1 °C |
| 4.4.2026 v 11:25 | 10.0 °C |
| 4.4.2026 v 11:15 | 10.7 °C |
| 4.4.2026 v 11:10 | 11.1 °C |
| 4.4.2026 v 11:05 | 11.2 °C |
| 4.4.2026 v 11:00 | 10.8 °C |
| 4.4.2026 v 10:55 | 10.7 °C |
Statistiky údajů
| 4.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 11.2 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 13.1 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 13.1 °C |
| Průměr | 4.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 21.5 °C |
| Průměr | 1.8 °C |
Sobota – 4.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



