Počasí

Koupaliště Rusava, Teplota vody
Teplota vody v hlavním bazénu koupaliště Rusava20 °C
| Oblast | Rusava |
| GPS | 49°20'28.59"N; 17°41'20.82"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 60
Identifikátor tohoto měřidla: 60
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.5.2026 v 11:45 | 20.0 °C |
| 30.5.2026 v 11:40 | 20.0 °C |
| 30.5.2026 v 11:35 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:30 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:25 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:20 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:15 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:10 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:05 | 19.9 °C |
| 30.5.2026 v 11:00 | 19.9 °C |
Statistiky údajů
| 30.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 19.8 °C |
| Maximum | 21.2 °C |
| Průměr | 20.2 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 19.4 °C |
| Maximum | 23.0 °C |
| Průměr | 21.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 23.0 °C |
| Průměr | 16.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.0 °C |
| Maximum | 23.0 °C |
| Průměr | 7.6 °C |
Sobota – 30.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
