Počasí

Klub biatlonu Břidličná, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu8.8 °C
| Oblast | Jeseníky (MS) |
| GPS | 49°55'2.075"N; 17°22'42.187"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 256
Identifikátor tohoto měřidla: 256
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 14:15 | 8.8 °C |
| 15.4.2026 v 14:10 | 9.0 °C |
| 15.4.2026 v 14:05 | 8.7 °C |
| 15.4.2026 v 14:00 | 8.9 °C |
| 15.4.2026 v 13:55 | 8.8 °C |
| 15.4.2026 v 13:50 | 8.6 °C |
| 15.4.2026 v 13:45 | 8.9 °C |
| 15.4.2026 v 13:40 | 8.5 °C |
| 15.4.2026 v 13:35 | 8.6 °C |
| 15.4.2026 v 13:30 | 8.5 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.0 °C |
| Maximum | 9.0 °C |
| Průměr | 7.8 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.0 °C |
| Maximum | 9.0 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -8.0 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | 1.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.1 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | -0.9 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

