Počasí

Skiareál Karolinka , Mokrá teplota nahoře
Mokrá teplota v horní části sjezdovky-0.2 °C
| Oblast | Zlínský kraj, Javorníky |
| GPS | 49°20'42.85"N; 18°15'14.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 47
Identifikátor tohoto měřidla: 47
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.3.2026 v 03:55 | -0.2 °C |
| 31.3.2026 v 03:50 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:45 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:40 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:35 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:30 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:25 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:20 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:15 | -0.3 °C |
| 31.3.2026 v 03:10 | -0.3 °C |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.3 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.2 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.3 °C |
| Maximum | 2.6 °C |
| Průměr | 0.1 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -6.8 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 0.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.9 °C |
| Maximum | 7.0 °C |
| Průměr | -1.5 °C |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



