Počasí

Rejvíz - Běžecké stopy, Tepota vzduchu
Tepota vzduchu-30.4 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°13'47.084"N, 17°18'54.655"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 418
Identifikátor tohoto měřidla: 418
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:25 | -30.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:20 | -30.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:15 | -30.4 °C |
| 20.5.2026 v 12:10 | -30.0 °C |
| 20.5.2026 v 12:05 | -29.5 °C |
| 20.5.2026 v 12:00 | -29.1 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | -28.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | -28.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | -28.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | -28.9 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -30.4 °C |
| Maximum | -26.1 °C |
| Průměr | -27.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -30.4 °C |
| Maximum | 0.9 °C |
| Průměr | -19.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -30.4 °C |
| Maximum | 22.5 °C |
| Průměr | 6.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -30.4 °C |
| Maximum | 22.5 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

