Počasí

Rejvíz - Běžecké stopy, Mokrá teplota
Mokrá teplota-0.1 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°13'47.084"N, 17°18'54.655"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 420
Identifikátor tohoto měřidla: 420
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:40 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:05 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:00 | -0.1 °C |
| 19.5.2026 v 01:55 | -0.1 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -38.9 °C |
| Maximum | 8.9 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 8.9 °C |
| Průměr | -2.8 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

