Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 259
Identifikátor tohoto měřidla: 259
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 15:05 | 7.0 °C |
| 15.4.2026 v 15:00 | 7.2 °C |
| 15.4.2026 v 14:55 | 7.4 °C |
| 15.4.2026 v 14:50 | 7.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:45 | 7.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:40 | 7.3 °C |
| 15.4.2026 v 14:35 | 7.2 °C |
| 15.4.2026 v 14:30 | 7.6 °C |
| 15.4.2026 v 14:25 | 7.7 °C |
| 15.4.2026 v 14:20 | 7.3 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.0 °C |
| Maximum | 7.8 °C |
| Průměr | 5.9 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 7.8 °C |
| Průměr | 2.2 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.2 °C |
| Maximum | 12.3 °C |
| Průměr | -1.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.8 °C |
| Maximum | 12.3 °C |
| Průměr | -2.4 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

