Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 257
Identifikátor tohoto měřidla: 257
Kamera v okolí
Sdružený snímek okolí chaty Myslivna
Pohled do krajiny, na část orkuhu běžeckého lyžařského areálu Nová Ves a na okolí chaty Myslivna
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 02:55 | 4.9 °C |
| 19.5.2026 v 02:50 | 5.0 °C |
| 19.5.2026 v 02:45 | 5.0 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:25 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:20 | 5.2 °C |
| 19.5.2026 v 02:15 | 5.1 °C |
| 19.5.2026 v 02:10 | 5.2 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.7 °C |
| Maximum | 5.3 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.9 °C |
| Maximum | 12.4 °C |
| Průměr | 6.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 10.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.8 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 2.6 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sdružený snímek okolí chaty Myslivna
Pohled do krajiny, na část orkuhu běžeckého lyžařského areálu Nová Ves a na okolí chaty Myslivna
Měřidla v okolí

