Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 260
Identifikátor tohoto měřidla: 260
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 06:30 | 6.2 °C |
| 14.5.2026 v 06:25 | 5.9 °C |
| 14.5.2026 v 06:20 | 5.6 °C |
| 14.5.2026 v 06:15 | 5.4 °C |
| 14.5.2026 v 06:10 | 5.2 °C |
| 14.5.2026 v 06:05 | 4.9 °C |
| 14.5.2026 v 06:00 | 5.0 °C |
| 14.5.2026 v 05:55 | 4.9 °C |
| 14.5.2026 v 05:50 | 4.6 °C |
| 14.5.2026 v 05:45 | 4.7 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 6.2 °C |
| Průměr | 2.8 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.3 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 7.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 11.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.2 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
