Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 361
Identifikátor tohoto měřidla: 361
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 18.5.2026 v 04:25 | 3.9 °C |
| 18.5.2026 v 04:20 | 4.0 °C |
| 18.5.2026 v 04:15 | 4.2 °C |
| 18.5.2026 v 04:10 | 4.4 °C |
| 18.5.2026 v 04:05 | 4.6 °C |
| 18.5.2026 v 04:00 | 4.7 °C |
| 18.5.2026 v 03:55 | 4.7 °C |
| 18.5.2026 v 03:50 | 4.6 °C |
| 18.5.2026 v 03:45 | 4.5 °C |
| 18.5.2026 v 03:40 | 4.6 °C |
Statistiky údajů
| 18.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.9 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.9 °C |
| Maximum | 6.7 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.7 °C |
| Maximum | 29.6 °C |
| Průměr | 13.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.4 °C |
| Maximum | 29.6 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
Pondělí – 18.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
