Počasí

Město Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v KroměřížiKoupaliště Bajda Kroměříž, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na ulici Svatopluka Čecha v Kroměříži17.2 °C
| Oblast | Kroměříž, Kroměříž |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Identifikátor tohoto měřidla: 439
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 31.5.2026 v 09:10 | 17.2 °C |
| 31.5.2026 v 09:05 | 17.2 °C |
| 31.5.2026 v 09:00 | 17.2 °C |
| 31.5.2026 v 08:55 | 17.2 °C |
| 31.5.2026 v 08:50 | 16.7 °C |
| 31.5.2026 v 08:45 | 16.7 °C |
| 31.5.2026 v 08:40 | 16.7 °C |
| 31.5.2026 v 08:35 | 16.7 °C |
| 31.5.2026 v 08:30 | 16.2 °C |
| 31.5.2026 v 08:25 | 16.2 °C |
Statistiky údajů
| 31.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 18.1 °C |
| Průměr | 14.4 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 6.9 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 19.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.6 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 15.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.7 °C |
| Maximum | 30.6 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
Neděle – 31.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
