Počasí

Město Klatovy, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v KlatovechKoupaliště Klatovy, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu v Klatovech16.7 °C
| Oblast | Klatovy, Klatovy |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 208
Identifikátor tohoto měřidla: 208
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.4.2026 v 15:40 | 16.7 °C |
| 15.4.2026 v 15:35 | 16.8 °C |
| 15.4.2026 v 15:30 | 16.8 °C |
| 15.4.2026 v 15:25 | 16.6 °C |
| 15.4.2026 v 15:20 | 16.6 °C |
| 15.4.2026 v 15:15 | 16.1 °C |
| 15.4.2026 v 15:10 | 16.1 °C |
| 15.4.2026 v 15:05 | 16.5 °C |
| 15.4.2026 v 15:00 | 16.5 °C |
| 15.4.2026 v 14:55 | 16.7 °C |
Statistiky údajů
| 15.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.7 °C |
| Maximum | 16.8 °C |
| Průměr | 11.7 °C |
| 16. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 16.8 °C |
| Průměr | 11.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.0 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 9.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.5 °C |
| Maximum | 20.5 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
Středa – 15.4.2026
16. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
