Počasí

SkiAreál - Horský hotel Vsacký Cáb, Teplota
Teplota vzduchu-35 °C
| Oblast | Vsetínské beskydy |
| GPS | 49°22'29.04"N, 18°5'46.42"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 101
Identifikátor tohoto měřidla: 101
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 22.5.2026 v 16:55 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:50 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:45 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:40 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:35 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:30 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:25 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:20 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:15 | -35.0 °C |
| 22.5.2026 v 16:10 | -35.0 °C |
Statistiky údajů
| 22.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -35.0 °C |
| Maximum | -31.6 °C |
| Průměr | -32.9 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | -20.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | -31.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -40.0 °C |
| Maximum | 19.7 °C |
| Průměr | -16.1 °C |
Pátek – 22.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

