Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 238
Identifikátor tohoto měřidla: 238
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 21.5.2026 v 14:45 | 10.0 °C |
| 21.5.2026 v 14:40 | 10.1 °C |
| 21.5.2026 v 14:35 | 10.0 °C |
| 21.5.2026 v 14:30 | 10.3 °C |
| 21.5.2026 v 14:20 | 9.3 °C |
| 21.5.2026 v 14:15 | 9.4 °C |
| 21.5.2026 v 14:10 | 9.1 °C |
| 21.5.2026 v 14:05 | 8.9 °C |
| 21.5.2026 v 14:00 | 9.0 °C |
| 21.5.2026 v 13:55 | 9.1 °C |
Statistiky údajů
| 21.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 7.2 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 8.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.4 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | -1.3 °C |
Čtvrtek – 21.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

