Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 259
Identifikátor tohoto měřidla: 259
Kamera v okolí
Běžecký lyžařský areál Nová Ves - horní část
Pohled na horní část okruhu běžeckého lyžařského areálu Nová Ves
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 03:15 | 4.5 °C |
| 19.5.2026 v 03:10 | 4.5 °C |
| 19.5.2026 v 03:05 | 4.6 °C |
| 19.5.2026 v 03:00 | 4.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:55 | 4.6 °C |
| 19.5.2026 v 02:50 | 4.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:45 | 4.7 °C |
| 19.5.2026 v 02:40 | 4.8 °C |
| 19.5.2026 v 02:35 | 4.9 °C |
| 19.5.2026 v 02:30 | 4.9 °C |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.4 °C |
| Maximum | 5.0 °C |
| Průměr | 4.7 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.2 °C |
| Maximum | 8.9 °C |
| Průměr | 5.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 12.8 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.8 °C |
| Maximum | 12.8 °C |
| Průměr | -1.1 °C |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Běžecký lyžařský areál Nová Ves - horní část
Pohled na horní část okruhu běžeckého lyžařského areálu Nová Ves
Měřidla v okolí

