Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 120
Identifikátor tohoto měřidla: 120
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.5.2026 v 01:40 | 0.2 °C |
| 1.5.2026 v 01:35 | 0.1 °C |
| 1.5.2026 v 01:30 | 0.2 °C |
| 1.5.2026 v 01:25 | 0.3 °C |
| 1.5.2026 v 01:20 | 0.1 °C |
| 1.5.2026 v 01:15 | 0.0 °C |
| 1.5.2026 v 01:10 | -0.3 °C |
| 1.5.2026 v 01:05 | -0.3 °C |
| 1.5.2026 v 01:00 | -0.1 °C |
| 1.5.2026 v 00:55 | 0.0 °C |
Statistiky údajů
| 1.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 0.3 °C |
| Průměr | -0.2 °C |
| 18. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -9.7 °C |
| Maximum | 1.5 °C |
| Průměr | -4.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 0.3 °C |
| Průměr | -0.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.2 °C |
| Maximum | 11.1 °C |
| Průměr | -1.5 °C |
Pátek – 1.5.2026
18. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

