Počasí

SkiAreál - Horský hotel Vsacký Cáb, Mokrá teplota
Mokrá teplota - rosný bod-0.1 °C
| Oblast | Vsetínské beskydy |
| GPS | 49°22'29.04"N, 18°5'46.42"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 103
Identifikátor tohoto měřidla: 103
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 5.4.2026 v 17:25 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:20 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:15 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:10 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:05 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 17:00 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 16:55 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 16:50 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 16:45 | -0.1 °C |
| 5.4.2026 v 16:40 | -0.1 °C |
Statistiky údajů
| 5.4.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.1 °C |
| Maximum | -0.1 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -37.8 °C |
| Maximum | 4.0 °C |
| Průměr | -0.4 °C |
| Duben | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -37.8 °C |
| Maximum | 4.0 °C |
| Průměr | -0.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -38.7 °C |
| Maximum | 6.9 °C |
| Průměr | -2.4 °C |
Neděle – 5.4.2026
14. týden
Duben – 4. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

