Počasí

Horský hotel Volareza - Praděd, Vzduch
Praděd VolarezaPraděd - Vysílač, Vzduch
Praděd Volareza--
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS), Olomoucký kraj, Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°4'15.70"N, 17°14'18.91"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 242
Identifikátor tohoto měřidla: 242
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 14.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 14.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 14.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 14.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 14.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 14.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 14.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 14.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 14.1 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 14.1 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.3 °C |
| Maximum | 18.7 °C |
| Průměr | 14.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.3 °C |
| Maximum | 21.4 °C |
| Průměr | 7.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -16.0 °C |
| Maximum | 21.4 °C |
| Průměr | 0.6 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




