Počasí

Horský hotel Volareza - Praděd, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchuPraděd - Vysílač, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu-2.7 °C
| Oblast | Olomoucký kraj, Jeseníky (MS), Olomoucký kraj, Jeseníky, Jeseníky (MS) |
| GPS | 50°4'15.70"N, 17°14'18.91"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 244
Identifikátor tohoto měřidla: 244
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | -2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | -2.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | -2.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | -2.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | -2.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | -2.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | -2.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | -2.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | -2.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:50 | -2.2 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 5.6 °C |
| Průměr | 0.7 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 10.3 °C |
| Průměr | 3.9 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.7 °C |
| Maximum | 10.3 °C |
| Průměr | 4.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.2 °C |
| Maximum | 10.3 °C |
| Průměr | -2.7 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí





