Počasí

Skiareál Filipov, Vzduch horní
Teplota vzduchu v horní části sjezdovky8.9 °C
| Oblast | Bílé Karpaty |
| GPS | 48°50'57.54"N; 17°32'21.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 267
Identifikátor tohoto měřidla: 267
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 06:20 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 06:15 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 06:10 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 06:05 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 06:00 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:55 | 8.8 °C |
| 15.5.2026 v 05:50 | 8.8 °C |
| 15.5.2026 v 05:45 | 8.9 °C |
| 15.5.2026 v 05:40 | 8.8 °C |
| 15.5.2026 v 05:35 | 8.8 °C |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.7 °C |
| Maximum | 9.5 °C |
| Průměr | 9.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 20.6 °C |
| Průměr | 11.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.1 °C |
| Maximum | 26.5 °C |
| Průměr | 14.6 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -10.9 °C |
| Maximum | 26.5 °C |
| Průměr | 5.7 °C |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



