Počasí

Skiareál Filipov, Rosný bod horní
Mokrá teplota v horní části sjezdovky13.3 °C
| Oblast | Bílé Karpaty |
| GPS | 48°50'57.54"N; 17°32'21.38"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 269
Identifikátor tohoto měřidla: 269
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 20:00 | 13.3 °C |
| 26.5.2026 v 19:55 | 13.4 °C |
| 26.5.2026 v 19:50 | 13.3 °C |
| 26.5.2026 v 19:45 | 13.3 °C |
| 26.5.2026 v 19:40 | 13.2 °C |
| 26.5.2026 v 19:35 | 13.3 °C |
| 26.5.2026 v 19:30 | 12.7 °C |
| 26.5.2026 v 19:25 | 12.4 °C |
| 26.5.2026 v 19:20 | 12.7 °C |
| 26.5.2026 v 19:15 | 12.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.9 °C |
| Maximum | 14.9 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 9.9 °C |
| Maximum | 15.3 °C |
| Průměr | 12.5 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.9 °C |
| Maximum | 15.5 °C |
| Průměr | 7.1 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.5 °C |
| Maximum | 15.5 °C |
| Průměr | 0.4 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí




