Počasí

Skiareál Filipov, Teplota u nástupní stanice
Teplota vzduchu u nástupní stanice skiareálu Filipov--
| Oblast | Bílé Karpaty |
| GPS | 48°51'9.45"N; 17°32'30.02"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 35
Identifikátor tohoto měřidla: 35
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 17.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 17.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 17.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 17.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 18.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 18.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 19.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 19.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 19.4 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 19.8 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.1 °C |
| Maximum | 25.9 °C |
| Průměr | 19.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 28.8 °C |
| Průměr | 14.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.8 °C |
| Maximum | 28.8 °C |
| Průměr | 6.0 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



