Počasí

Skiareál Mezivodí, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na sjezdovce--
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°25'25.34"N; 18°24'10.81"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 52
Identifikátor tohoto měřidla: 52
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 13.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 14.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 14.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 14.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 14.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 14.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 14.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 15.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 15.3 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 15.5 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.9 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 17.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 1.1 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 10.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.0 °C |
| Maximum | 25.1 °C |
| Průměr | 3.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

