Počasí

Skiareál Mezivodí, Mokrá teplota
Mokrá teplota na sjezdovce--
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°25'25.34"N; 18°24'10.81"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 54
Identifikátor tohoto měřidla: 54
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 5.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 5.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 5.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 5.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 5.9 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 6.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 6.3 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 6.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 6.6 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 6.8 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 4.6 °C |
| Maximum | 12.7 °C |
| Průměr | 8.6 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -5.9 °C |
| Maximum | 14.9 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -19.1 °C |
| Maximum | 14.9 °C |
| Průměr | -2.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

