Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 2
Identifikátor tohoto měřidla: 2
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 27.5.2026 v 13:50 | 32.6 °C |
| 27.5.2026 v 13:45 | 32.5 °C |
| 27.5.2026 v 13:40 | 32.6 °C |
| 27.5.2026 v 13:35 | 32.5 °C |
| 27.5.2026 v 13:30 | 32.9 °C |
| 27.5.2026 v 13:25 | 31.9 °C |
| 27.5.2026 v 13:20 | 32.1 °C |
| 27.5.2026 v 13:15 | 31.5 °C |
| 27.5.2026 v 13:10 | 32.1 °C |
| 27.5.2026 v 13:05 | 31.0 °C |
Statistiky údajů
| 27.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.6 °C |
| Maximum | 32.9 °C |
| Průměr | 20.8 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 33.1 °C |
| Průměr | 22.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 33.1 °C |
| Průměr | 16.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.8 °C |
| Maximum | 33.1 °C |
| Průměr | 7.0 °C |
Středa – 27.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
