Počasí

Koupaliště Hulín, Teplota vody malý bazén
Teplota vody malý bazén13.2 °C
| Oblast | Hulín |
| GPS | 49°19'9.78"N, 17°28'10.29"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 410
Identifikátor tohoto měřidla: 410
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 13.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 13.2 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 13.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 13.3 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 13.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 13.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:50 | 13.3 °C |
| 12.5.2026 v 21:45 | 13.2 °C |
| 12.5.2026 v 21:40 | 13.3 °C |
| 12.5.2026 v 21:30 | 13.2 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.9 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | 13.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.9 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | 13.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 11.9 °C |
| Maximum | 33.4 °C |
| Průměr | 14.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 33.4 °C |
| Průměr | 11.2 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
