Počasí

Koupaliště Hulín, Teplota vody
Teplota vody v hlavním bazénu koupaliště v Hulíně.13.4 °C
| Oblast | Hulín |
| GPS | 49°19'9.78"N, 17°28'10.29"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 1
Identifikátor tohoto měřidla: 1
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 10:40 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 10:15 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 10:10 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 10:05 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 10:00 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 09:55 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 09:50 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 09:45 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 09:40 | 13.4 °C |
| 20.5.2026 v 09:35 | 13.4 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.4 °C |
| Maximum | 13.4 °C |
| Průměr | 13.4 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.9 °C |
| Maximum | 14.0 °C |
| Průměr | 13.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.4 °C |
| Maximum | 33.8 °C |
| Průměr | 13.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.8 °C |
| Maximum | 33.8 °C |
| Průměr | 11.6 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Areál koupaliště Hulín - sdružené snímky
Sdružené snímky z areálu venkovního koupaliště v Hulíně. Hlavní bazén, dětský bazén a budova koupaliště.
Měřidla v okolí

