Počasí

Bludný - Rajnochovice Troják, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu na vrcholu Bludný3.4 °C
| Oblast | Troják |
| GPS | 49°22'23.93"N; 17°50'18.69"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 71
Identifikátor tohoto měřidla: 71
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 3.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 3.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 3.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 3.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 3.8 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 3.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 4.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 4.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 4.1 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 4.2 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 9.6 °C |
| Průměr | 7.3 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 15.0 °C |
| Průměr | 10.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.4 °C |
| Maximum | 22.3 °C |
| Průměr | 13.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -12.7 °C |
| Maximum | 22.3 °C |
| Průměr | 4.1 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


