Počasí

Bludný - Rajnochovice Troják, Mokrá teplota
Mokrá teplota na vrcholu Bludný3.7 °C
| Oblast | Troják |
| GPS | 49°22'23.93"N; 17°50'18.69"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 74
Identifikátor tohoto měřidla: 74
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 14.5.2026 v 09:45 | 3.7 °C |
| 14.5.2026 v 09:40 | 3.6 °C |
| 14.5.2026 v 09:35 | 3.4 °C |
| 14.5.2026 v 09:30 | 3.3 °C |
| 14.5.2026 v 09:25 | 3.3 °C |
| 14.5.2026 v 09:20 | 3.1 °C |
| 14.5.2026 v 09:15 | 3.1 °C |
| 14.5.2026 v 09:10 | 2.9 °C |
| 14.5.2026 v 09:05 | 2.9 °C |
| 14.5.2026 v 09:00 | 2.8 °C |
Statistiky údajů
| 14.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.1 °C |
| Maximum | 3.7 °C |
| Průměr | 1.1 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.2 °C |
| Maximum | 10.0 °C |
| Průměr | 3.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.6 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | 3.7 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -17.7 °C |
| Maximum | 10.5 °C |
| Průměr | -2.3 °C |
Čtvrtek – 14.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


