Počasí

Bludný - Rajnochovice Troják, Srážky
Srážky na vrcholu Bludný0 mm/h
| Oblast | Troják |
| GPS | 49°22'23.93"N; 17°50'18.69"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 73
Identifikátor tohoto měřidla: 73
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:35 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:30 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:25 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:20 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:15 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:10 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:05 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 22:00 | 0.0 mm/h |
| 12.5.2026 v 21:55 | 0.0 mm/h |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.0 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.3 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.3 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 mm/h |
| Maximum | 0.3 mm/h |
| Průměr | 0.0 mm/h |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

