Počasí

Skiareál Bílá, Rychlost větru
Rychlost větru na sjezdovce ve skiareálu Bíla v Beskydech.0.8 m/s
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°26'10.22"N; 18°27'52.47"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 97
Identifikátor tohoto měřidla: 97
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 19.5.2026 v 03:25 | 0.8 m/s |
| 19.5.2026 v 03:20 | 0.6 m/s |
| 19.5.2026 v 03:15 | 0.7 m/s |
| 19.5.2026 v 03:10 | 0.0 m/s |
| 19.5.2026 v 03:05 | 0.0 m/s |
| 19.5.2026 v 03:00 | 1.1 m/s |
| 19.5.2026 v 02:55 | 1.0 m/s |
| 19.5.2026 v 02:50 | 1.2 m/s |
| 19.5.2026 v 02:45 | 1.3 m/s |
| 19.5.2026 v 02:40 | 1.3 m/s |
Statistiky údajů
| 19.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 1.4 m/s |
| Průměr | 0.9 m/s |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 5.2 m/s |
| Průměr | 2.2 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 9.4 m/s |
| Průměr | 2.3 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 12.6 m/s |
| Průměr | 1.8 m/s |
Úterý – 19.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí


