Počasí

Skiareál Bílá, Mokrá teplota
Teplota vzduchu mokrého teploměru ve skiareálu Bíla v Beskydech.11 °C
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°26'10.22"N; 18°27'52.47"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 92
Identifikátor tohoto měřidla: 92
Kamera v okolí
Sdružený snímek
Sdružený snímek z kamer skiareálu Bílá. Sjezdovka, panorama Beskyd s Lysou horou, horní stanice lanovky a běžecká trať.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 11:55 | 11.0 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 11.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 11.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 10.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:35 | 11.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 11.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 11.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 11.4 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 11.3 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 11.5 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.6 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 9.3 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.7 °C |
| Maximum | 17.6 °C |
| Průměr | 5.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -6.0 °C |
| Maximum | 19.6 °C |
| Průměr | 6.8 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -18.3 °C |
| Maximum | 19.6 °C |
| Průměr | -1.4 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sdružený snímek
Sdružený snímek z kamer skiareálu Bílá. Sjezdovka, panorama Beskyd s Lysou horou, horní stanice lanovky a běžecká trať.
Měřidla v okolí



