Počasí

Ski Malenovice, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu8.5 °C
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°34'14.225"N; 18°24'25.537"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 287
Identifikátor tohoto měřidla: 287
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 00:56 | 8.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:40 | 9.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 9.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 9.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 9.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 9.6 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 9.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 9.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 9.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 9.7 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 8.5 °C |
| Maximum | 8.5 °C |
| Průměr | 8.5 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -31.1 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -48.9 °C |
| Maximum | 13.5 °C |
| Průměr | 2.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -50.0 °C |
| Maximum | 13.5 °C |
| Průměr | -6.3 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

