Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 284
Identifikátor tohoto měřidla: 284
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 18.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 18.1 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 18.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 18.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 18.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 18.4 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 18.6 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 15.5 °C |
| Maximum | 22.4 °C |
| Průměr | 18.7 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.5 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 13.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.7 °C |
| Maximum | 25.6 °C |
| Průměr | 5.3 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

