Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 248
Identifikátor tohoto měřidla: 248
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 1.6.2026 v 01:20 | 10.5 °C |
| 1.6.2026 v 01:15 | 10.6 °C |
| 1.6.2026 v 01:10 | 10.9 °C |
| 1.6.2026 v 01:05 | 11.3 °C |
| 1.6.2026 v 01:00 | 11.3 °C |
| 1.6.2026 v 00:55 | 11.4 °C |
| 1.6.2026 v 00:50 | 11.0 °C |
| 1.6.2026 v 00:45 | 10.9 °C |
| 1.6.2026 v 00:40 | 10.9 °C |
| 1.6.2026 v 00:35 | 10.7 °C |
Statistiky údajů
| 1.6.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.5 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| 23. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.5 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Červen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 10.5 °C |
| Maximum | 11.4 °C |
| Průměr | 11.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -15.2 °C |
| Maximum | 27.7 °C |
| Průměr | 1.5 °C |
Pondělí – 1.6.2026
23. týden
Červen – 6. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

