Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 275
Identifikátor tohoto měřidla: 275
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.3.2026 v 09:05 | 2.2 °C |
| 30.3.2026 v 09:00 | 2.0 °C |
| 30.3.2026 v 08:55 | 2.0 °C |
| 30.3.2026 v 08:50 | 1.8 °C |
| 30.3.2026 v 08:45 | 1.7 °C |
| 30.3.2026 v 08:40 | 1.4 °C |
| 30.3.2026 v 08:35 | 1.2 °C |
| 30.3.2026 v 08:30 | 0.9 °C |
| 30.3.2026 v 08:25 | 0.7 °C |
| 30.3.2026 v 08:20 | 0.8 °C |
Statistiky údajů
| 31.3.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 14. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.5 °C |
| Maximum | 2.2 °C |
| Průměr | 1.1 °C |
| Březen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.5 °C |
| Maximum | 13.7 °C |
| Průměr | 5.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.7 °C |
| Maximum | 13.7 °C |
| Průměr | -0.1 °C |
Úterý – 31.3.2026
14. týden
Březen – 3. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

