Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 257
Identifikátor tohoto měřidla: 257
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 15.5.2026 v 05:45 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:40 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:35 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:30 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:25 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:20 | 5.3 °C |
| 15.5.2026 v 05:15 | 5.2 °C |
| 15.5.2026 v 05:10 | 5.2 °C |
| 15.5.2026 v 05:05 | 5.2 °C |
| 15.5.2026 v 05:00 | 5.2 °C |
Statistiky údajů
| 15.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.1 °C |
| Maximum | 6.2 °C |
| Průměr | 5.6 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 16.0 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.6 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 10.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.8 °C |
| Maximum | 23.8 °C |
| Průměr | 2.5 °C |
Pátek – 15.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

