Počasí

Skiareál Bílá, Teplota vzduchu
Teplota vzduchu ve skiareálu Bíla v Beskydech.17.3 °C
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°26'10.22"N; 18°27'52.47"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 90
Identifikátor tohoto měřidla: 90
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 13:40 | 17.3 °C |
| 25.5.2026 v 13:35 | 17.1 °C |
| 25.5.2026 v 13:30 | 17.0 °C |
| 25.5.2026 v 13:25 | 17.0 °C |
| 25.5.2026 v 13:20 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 13:15 | 17.4 °C |
| 25.5.2026 v 13:10 | 17.2 °C |
| 25.5.2026 v 13:05 | 16.9 °C |
| 25.5.2026 v 13:00 | 16.8 °C |
| 25.5.2026 v 12:55 | 16.9 °C |
Statistiky údajů
| 25.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.7 °C |
| Maximum | 17.8 °C |
| Průměr | 15.3 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.7 °C |
| Maximum | 17.8 °C |
| Průměr | 15.3 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.3 °C |
| Maximum | 22.6 °C |
| Průměr | 10.9 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.7 °C |
| Maximum | 22.6 °C |
| Průměr | 2.7 °C |
Pondělí – 25.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí



