Počasí

Skiareál Bílá, Rychlost větru
Rychlost větru na sjezdovce ve skiareálu Bíla v Beskydech.2.6 m/s
| Oblast | Beskydy |
| GPS | 49°26'10.22"N; 18°27'52.47"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 97
Identifikátor tohoto měřidla: 97
Kamera v okolí
Sdružený snímek
Sdružený snímek z kamer skiareálu Bílá. Sjezdovka, panorama Beskyd s Lysou horou, horní stanice lanovky a běžecká trať.
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 11.5.2026 v 12:20 | 2.6 m/s |
| 11.5.2026 v 12:15 | 1.6 m/s |
| 11.5.2026 v 12:10 | 2.3 m/s |
| 11.5.2026 v 12:05 | 2.5 m/s |
| 11.5.2026 v 12:00 | 1.3 m/s |
| 11.5.2026 v 11:50 | 2.1 m/s |
| 11.5.2026 v 11:35 | 3.4 m/s |
| 11.5.2026 v 11:30 | 1.6 m/s |
| 11.5.2026 v 11:20 | 2.0 m/s |
| 11.5.2026 v 11:15 | 3.0 m/s |
Statistiky údajů
| 11.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.9 m/s |
| Maximum | 5.1 m/s |
| Průměr | 2.3 m/s |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.9 m/s |
| Maximum | 5.1 m/s |
| Průměr | 2.3 m/s |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 7.8 m/s |
| Průměr | 2.1 m/s |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 m/s |
| Maximum | 12.6 m/s |
| Průměr | 1.8 m/s |
Pondělí – 11.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Sdružený snímek
Sdružený snímek z kamer skiareálu Bílá. Sjezdovka, panorama Beskyd s Lysou horou, horní stanice lanovky a běžecká trať.
Měřidla v okolí


