Počasí

Sporthotel Kurzovní, Rosný bod
Mokrá teplota vzduchu4.6 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°4'33.26"N; 17°13'29.29"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 250
Identifikátor tohoto měřidla: 250
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 30.5.2026 v 05:25 | 4.6 °C |
| 30.5.2026 v 05:20 | 4.8 °C |
| 30.5.2026 v 05:15 | 4.8 °C |
| 30.5.2026 v 05:10 | 4.8 °C |
| 30.5.2026 v 05:05 | 4.9 °C |
| 30.5.2026 v 05:00 | 4.8 °C |
| 30.5.2026 v 04:55 | 4.8 °C |
| 30.5.2026 v 04:50 | 4.7 °C |
| 30.5.2026 v 04:45 | 4.6 °C |
| 30.5.2026 v 04:40 | 4.6 °C |
Statistiky údajů
| 30.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.1 °C |
| Maximum | 4.9 °C |
| Průměr | 3.3 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.7 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 6.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -3.4 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 4.3 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -18.7 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | -2.1 °C |
Sobota – 30.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

