Počasí

Snow park Paprsek, Vzduch
Horní stanice LD - Paprsek0.4 °C
| Oblast | Jeseníky |
| GPS | 50°12'35.95"N, 16°59'21.06"E |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 236
Identifikátor tohoto měřidla: 236
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 0.4 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 0.5 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 0.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 0.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 0.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 0.7 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 0.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 0.6 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 0.5 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 0.5 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.4 °C |
| Maximum | 8.4 °C |
| Průměr | 4.2 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.4 °C |
| Maximum | 11.8 °C |
| Průměr | 7.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.4 °C |
| Maximum | 20.2 °C |
| Průměr | 10.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -13.9 °C |
| Maximum | 20.2 °C |
| Průměr | 1.0 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

