Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 238
Identifikátor tohoto měřidla: 238
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 20.5.2026 v 12:00 | 7.1 °C |
| 20.5.2026 v 11:55 | 8.2 °C |
| 20.5.2026 v 11:50 | 7.9 °C |
| 20.5.2026 v 11:45 | 8.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:40 | 9.2 °C |
| 20.5.2026 v 11:30 | 8.6 °C |
| 20.5.2026 v 11:25 | 8.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:20 | 7.8 °C |
| 20.5.2026 v 11:15 | 7.5 °C |
| 20.5.2026 v 11:10 | 7.9 °C |
Statistiky údajů
| 20.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 5.7 °C |
| Maximum | 9.6 °C |
| Průměr | 7.2 °C |
| 21. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 2.4 °C |
| Maximum | 9.6 °C |
| Průměr | 5.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -1.4 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -14.5 °C |
| Maximum | 11.7 °C |
| Průměr | -1.3 °C |
Středa – 20.5.2026
21. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

