Počasí

Ski klub RD Rýmařov, Vzduch
Teplota vzduchuMěsto Rýmařov, Vzduch
Teplota vzduchu--
| Oblast | Jeseníky (MS), Jeseníky (MS) |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 251
Identifikátor tohoto měřidla: 251
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 25.5.2026 v 21:40 | 14.4 °C |
| 25.5.2026 v 21:35 | 14.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:30 | 14.8 °C |
| 25.5.2026 v 21:25 | 15.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:20 | 15.2 °C |
| 25.5.2026 v 21:15 | 15.5 °C |
| 25.5.2026 v 21:10 | 15.7 °C |
| 25.5.2026 v 21:05 | 16.0 °C |
| 25.5.2026 v 21:00 | 16.1 °C |
| 25.5.2026 v 20:55 | 16.1 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 0.0 °C |
| Maximum | 0.0 °C |
| Průměr | 0.0 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 13.3 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 21.0 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.5 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 12.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -20.3 °C |
| Maximum | 30.7 °C |
| Průměr | 3.8 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

