Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 253
Identifikátor tohoto měřidla: 253
Kamera v okolí
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 12.5.2026 v 22:40 | 1.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:35 | 0.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:30 | 0.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:25 | 0.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:20 | 0.9 °C |
| 12.5.2026 v 22:15 | 1.0 °C |
| 12.5.2026 v 22:10 | 1.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:05 | 1.1 °C |
| 12.5.2026 v 22:00 | 1.3 °C |
| 12.5.2026 v 21:55 | 1.4 °C |
Statistiky údajů
| 12.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.2 °C |
| Maximum | 10.1 °C |
| Průměr | 4.6 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -0.2 °C |
| Maximum | 13.9 °C |
| Průměr | 7.4 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -2.4 °C |
| Maximum | 14.2 °C |
| Průměr | 6.4 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -21.7 °C |
| Maximum | 14.2 °C |
| Průměr | -0.6 °C |
Úterý – 12.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí
Měřidla v okolí

