Počasí

Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 147
Identifikátor tohoto měřidla: 147
Kamera v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 26.5.2026 v 02:55 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:50 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:45 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:40 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:35 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:30 | 14.6 °C |
| 26.5.2026 v 02:25 | 14.8 °C |
| 26.5.2026 v 02:20 | 14.7 °C |
| 26.5.2026 v 02:15 | 14.8 °C |
| 26.5.2026 v 02:10 | 14.8 °C |
Statistiky údajů
| 26.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.6 °C |
| Maximum | 14.8 °C |
| Průměr | 14.7 °C |
| 22. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 14.6 °C |
| Maximum | 22.2 °C |
| Průměr | 18.1 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 3.0 °C |
| Maximum | 25.7 °C |
| Průměr | 13.2 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | -11.2 °C |
| Maximum | 25.7 °C |
| Průměr | 4.5 °C |
Úterý – 26.5.2026
22. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Kamera v okolí