Počasí

Město Kroměříž, Vzduch, kancelář BJSW CZ s. r. o.
Teplota vzduchu v kanceláři firmy BJSW CZ s. r. o., která se zabývá vývojem zakázkového sowftwaru.19.7 °C
| Oblast | Kroměříž |
| GPS |
Pro online sledování měřených hodnot ve vašem mobilním zařízení použijte WebCamLive Mobile Display.
Identifikátor tohoto měřidla: 58
Identifikátor tohoto měřidla: 58
Měřidla v okolí
Poslední naměřené údaje
| Čas | Naměřeno |
|---|---|
| 17.5.2026 v 09:55 | 19.7 °C |
| 17.5.2026 v 09:50 | 19.8 °C |
| 17.5.2026 v 09:45 | 19.7 °C |
| 17.5.2026 v 09:40 | 19.7 °C |
| 17.5.2026 v 09:35 | 19.7 °C |
| 17.5.2026 v 09:30 | 19.6 °C |
| 17.5.2026 v 09:25 | 19.6 °C |
| 17.5.2026 v 09:20 | 19.6 °C |
| 17.5.2026 v 09:15 | 19.6 °C |
| 17.5.2026 v 09:10 | 19.6 °C |
Statistiky údajů
| 17.5.2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 19.6 °C |
| Maximum | 20.6 °C |
| Průměr | 20.0 °C |
| 20. týden | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 19.5 °C |
| Maximum | 26.1 °C |
| Průměr | 21.8 °C |
| Květen | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 19.1 °C |
| Maximum | 26.7 °C |
| Průměr | 23.0 °C |
| Rok 2026 | Hodnota |
|---|---|
| Minimum | 12.1 °C |
| Maximum | 27.8 °C |
| Průměr | 19.3 °C |
Neděle – 17.5.2026
20. týden
Květen – 5. měsíc
Rok 2026
Měřidla v okolí
